Fuar Stand Tasarımı ve  İmalatında Markayız !

Fuar standı, katılım yapılacak yerde fuar süresince kurulan, ofis olarak kullanılan bölümlerdir. Fuar süresince müşteriler, eğer fuar kitap fuarı ise kitap okurları, kitap satın alarak yazarı ziyaret edeceklerdir. Bu yüzden kurulan stand kişiyi veya firmayı en iyi şekilde temsil etmelidir.

Fuar Stand Çeşitleri

Fuar standları ahşap ve modüler olarak üretilir ve ahşap standlarda fuar için stand dizaynı ve herşey dahil imalatında kişiye özel yapılır. Ahşap standlar fuar bitiminde tekrar kullanılamaz. Ancak içinde bulunan masa sandalye, elektrik aksamı gibi tekrar kullanılabilecek malzemeler alınarak başka bir stand uygulamasında kullanılabilir.

Modüler Stand ise belirli ölçülerde daha önceden üretilerek depolanmış standlardır. Parçalar halinde birleştirilerek stand haline getirilir. Fuar bitiminde tekrar sökülerek depolanır ve başka bir fuarda tekrar kullanılmak üzere saklanır.

Kullanılan Zemin ve Standlarda Kullanılan Renkler

Bu standların fiyatları stan tasarımı, kullanılan malzemeye ve türüne göre farklılık gösterir. Ayrıca fuar stand tasarımı yapılacak fuar standlarında podyum- karolaj, halı veya parke zemin kullanılır. Standlarda ayrıca sunta- boya standlarda boya renkleri, modüler standlarda folyo renkleri ve suntalam standlarda suntalam renkleri kullanılır.

Standlarda Olması Gereken Cihaz ve İhtiyaçlar

Ürünlerini piyasaya tanıtacak firma veya kitabını tanıtacak yazar için uzunca süre orada kalınacağından standlarda bazı araç ve ihtiyaçlara gerek duyulacaktır. Ürünlere ait broşür ve katalog mini buzdolabı, elbise askısı, ikramlıklar, bardak- kaşık- tabak, telefon şarjı, çay- kahve- soğuk içecekler, su ve şeker, eğer standda görevli personel varsa personel için kartvizit ve fuar kitap fuarı ise yazara ait kitaplar bulunmalıdır. Bunlar tasarıma dahildir.

Piyasada fuar stand dizaynı ve uygulama yapan pek çok firma bulunmaktadır. Müşteri bu firmaların internet sayfalarından bu firmaların ürettikleri stand modellerine bakarak kendileri için uygun olan malzeme ve ebatta stand siparişi verebilmektedir.

HEMEN FUAR STAND TASARIMI TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ.

E-Mail: info@point-expo.com

Tel: +90 850 733 24 50